Jdi na obsah Jdi na menu
 


C4 Pets

Pro získání jednoho za tří nových C4 petů, můžeš udělat jednu ze dvou věcí. Buď můžeš udělat quest, a nebo si nějakého peta ochočit v nové lokaci Wild Beast Pasture area.

Za splnění questu dostaneš 'Baby' pet (mládě). Ochočením získáš časově omezeného 'Tamed' peta. 'Tamed' petové jsou dospělou verzí 'Baby' petů, a na rozdíl od questových petů jsou schopni dobíjet a buffovat (Empower 3, Bless the Body/Soul 5, …) svého majitele. Druhy buffů závisí na krmivu kterým si Tamed peta ochočuješ.

Vypadá to tedy že Tamed pets nejsou permanentní jako peti získaní questem. Jsou zde pouze dokud se neodloguješ ;-).

 

Pet Quests for 'Baby' Pets:

• Baby Kookaburra Quest Name: Help my Son!
Quest Level: 24
Quest Type: Non-repeatable1) Promluv s Pet Managerem Lundy v Gludio. Požádá tě abys opatřil Work Hammer (D grade blunt).2) Jdi do Gludio Weapon Shopu a kup Work Hammer.
3) Jdi zpět za Pet Managerem Lundy. Pošle tě nasbírat 30 Gem Shards z Maille Lizardmanů.
4) Jdi do Maille Lizardmen Barracks a zabíjej Maille Lizardmen dokud nezískáš 30 Gem Shards.5) Dones Shards zpět Pet Managerovi Lundymu v Gludiu. Vymění ti je za Golden Gem.
6) Dones Golden Gem Drikusovi (Gludio Orc Guild). Pošle tě zpátky za Lundym.
7) Jdi tedy promluvit s Pet Managerem Lundym. Předá ti 'Pet Exchange Ticket - Kookaburra'.
8) Promluv znovu s Pet Managerem Lundym a on ti vymění ticket za Kookaburra calling bell.• Baby Buffalo
Quest Name: Help my Uncle!
Quest Level: 25
Quest Type: Non-repeatable1) Promluv s Pet Managerem Waters v Dionu. Pošle tě opatřit Trident (D Grade polearm).2) Jdi do Dionského Weapon Shopu a kup Trident.
3) Dones Trident Pet Managerovi Watersovi. Pošle tě zabíjet Monster Eyes, které ruší jeho spánek.
4) Vyjdi z Dionu. Monster Eyes jsou nedaleko (viz obr). Zabíjej je dokud nezískáš 30 částí mapy.4) Pak je všechny dones Pet Managerovi Watersovi v Dionu. Ten ti za ně dá žlutou mapu.
5) Dines jí Sophii.
6) Jdi zpět promluvit s Pet Managerem Watersem. Dá ti 'Pet Exchange Ticket - Buffalo'.
7) Promluv s Pet Managerem Watersem znovu a vyměň pet ticket za Buffalo calling bell.


• Baby Cougar
Quest Name: Help my Younger Sister!
Quest Level: 26
Quest Type: Non-repeatable1) Quest začíná u Pet Managera Coopera v Giranu. Poprosíte abys mu koupil Crafted Dagger (D Grade dagger)2) Jdi do Weapon Shopu a kup Crafted Dagger.
3) Promluv s Pet Managerem Cooperem znovu. Poděkuje ti za dagger a zeptá se jestli máš čas mu pomoct. Odpověz ,,proč“ (why) a on tě pošle zabíjet Sorrow Maiden a Specters v Execution Grounds .
4) Běž do Exection Grounds a zabíjej Sorrow Maiden a Specters dokud nenasbíráš 30 částí mapy.
5) Jdi zpět za Pet Managerem Cooperem do Giranu. Dá ti za kousky mapy celou slonovinovou mapu (Ivory Map) a pošle tě promluvit s Giladuccim v Luxury Shopu.
6) Promluv s Giladuccim v Giranském Luxury Shopu.
7) Jdi zpět za Pet Managerem Cooperem. Dá ti 'Pet Exchange Ticket - Cougar'.
8) Promluv s ním znovu a on ti vymění tiket za Cougar calling bell.

Taming Pets


'Tamed' petové - dospělá verze 'Baby' petů

Ochočitelné zvířata se dají najít v nové C4 lokaci Wild Beast Pastures. Ty to monstra jsou okolo levelu 65.• Kup krmivo od ,,prodavače krmiva“ (Feed Vendor). Tito NPCs jsou kolem pastvin (Wild Beast Pastures). Existují dva druhy krmiva. 'Golden Spicy' a 'Crystal Spicy'. Podle toho čím svého peta nakrmíš, budeš od něho získávat příslušné buffy.
• Umísti si krmivo do shortcut bar (to je ta tabulka kam si dáváš koukzla abys je mohl rychle použít). Označ nějaké zvíře (Alpen Kukkaburra, Alpen Buffalo, Alpen Cougar) a klikni na krmení.
• Zvíře ,,vyroste“ jakmile je ochočení úspěšně dokončené. Ze začátku bude mít 1/2 HP. Jakmile uspějete s ochočováním poprvé, jeho HP se zdvojnásobí. Až uspějete podruhé tak se zdvojnásobí znovu.
• Nakrmte svého nového peta znova. Když se jeho jméno změní na 'Tamed xxx' tak to znamená že byl úspěšně ochočený. Jestliže místo toho jeho HP bude x4 , znamenáto že se ochočování nepovedlo, takže musíte bojovat o svůj život :o)

V souvislosti s tanec petem můžete udělat quest. Odměna je XP.

Suggested Quest Name: Please Raise with Love!
Quest Level: 65
Quest Type: Non-repeatable


Tento quest není vyžadován na zkrocení moba, ale můžeš ho snadno dokončit jestliže se chystáš ochočit si nějakého. Za odměnu dostaneš XP.

Promluv s Tunatunem v Wild Beast Pastures a on ti dá další instrukce.